Dział handlowy

Dział handlowy: przedstawiciele techniczno-handlowi

Adrianna Kasparek
tel. +48 691 459 494
adrianna.k@emiter.net.pl
woj. opolskie; śląskie, z wyłączeniem: rejon Częstochowy (Koziegłowy … Częstochowa), podbeskidzie (Cieszyn, Pszczyna, Bielsko-Biała), Lubliniec; małopolskie w zakresie: Chrzanów, Trzebinia.

Robert Moczulski
tel. +48 691 459 481
robert.m@emiter.net.pl
woj. łódzkie (z wyłączeniem:  Łęczyca, Kutno, Łowicz, Skierniewice, Rawa Mazowiecka); Świętokrzyskie; podkarpackie; małopolskie (z wyłączeniem: Chrzanów, Trzebinia); śląskie, w zakresie: rejon Częstochowy (Koziegłowy … Częstochowa), podbeskidzie: (Cieszyn, Pszczyna, Bielsko-Biała … ), Lubliniec

Przemysław Pajęcki
tel. +48 691 459 487
warszawa@emiter.net.pl
woj. mazowieckie; warmińsko-mazurskie (z wyłączeniem Elbląga); podlaskie; lubelskie; Włocławek; łódzkie w zakresie: Łęczyca, Kutno, Łowicz, Skierniewice, Rawa Mazowiecka

Bartosz Jeziorek
tel. +48 691 459 486
bartosz.j@emiter.net.pl
woj. zachodniopomorskie; pomorskie; lubuskie; wielkopolskie; kujawsko-pomorskie (z wyłączeniem Włocławka); dolnośląskie; Elbląg


Maciej Begier - inżynier sprzedaży ds. inwestycji i kluczowych klientów
tel. +48 501 924 953
maciej.b@emiter.net.pl
 

Błażej Derencz
tel. +48 505 556 132
blazej.d@emiter.net.pl
woj. pomorskie, zachodniopomorskie
 

Dział handlowy:

Grzegorz Łukasik - dyrektor handlowy
tel. +48 691 459 490
tel. 32 730 34 00 wewn. 36
grzegorz.l@emiter.net.pl

Krzysztof Strzoda - zastępca dyrektora handlowego
tel. +48 691 559 152
krzysztof.s@emiter.net.pl

 

Nowości

Panel 19", 24xRJ45 UTP kat.6 (1U) niebieski PoE
Panel krosowy EmiterNet nieekranowany kat.6 szczególnie dedykowany w...
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat. 6 keystone (110) czarne
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat.6 keystone służy do budowy punktu abonenckiego...
obudowa natynkowa 2M głęboka
Obudowy natynkowe przeznaczone są do montażu osprzętu elektrycznego i...
Listwa zasilająca EmiterNet 19" 9-gn.z bolcem (wtyk do UPS)
Listwa zasilająca służąca do dystrybucji zasilania w szafach...

Fotowoltaika

Fotowoltaiczne Piątki !!!
Zapraszamy na nowe bezpłatne szkolenie, podczas którego uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę fotowoltaiki...
 
Zapisz się na szkolenie

 

Aktualności

Targi Energetab w Bielsku-Białej już za nami....
20.09.2019
Teraz puszki podłogowe SCF w jeszcze lepszej...
30.08.2019