Działy techniczne

Okablowanie strukturalne

Krzysztof Strzoda - kierownik działu, certyfikacja sieci
tel. +48 691 559 152
krzysztof.s@emiter.net.pl

Zbigniew Karolewicz
tel. +48 669 447 227
zbigniew.k@emiter.net.pl


Maciej Begier - inżynier sprzedaży ds. inwestycji i kluczowych klientów
tel. +48 501 924 953
maciej.b@emiter.net.pl
 
 

Inteligentny dom

Robert Maczionsek - kierownik działu, opiekun produktu TELETASK
tel. +48 691 459 485
tel. 32 730 34 00 wewn. 40
robert@emiter.net.pl

Krzysztof Strzoda - opiekun produktu DIVUS
tel. +48 691 559 152
krzysztof.s@emiter.net.pl

Zbigniew Karolewicz
tel. +48 669 447 227
zbigniew.k@emiter.net.pl

 

Fotowoltaika

Robert Maczionsek - kierownik działu
tel. +48 691 459 485
tel. 32 730 34 00 wewn. 40
robert@emiter.net.pl

Łukasz Stolarz - inżynier d/s fotowoltaiki
tel. 506 947 755
lukasz.s@emiter.net.pl


Robert Bober - inżynier d/s fotowoltaiki
tel. +48 501 740 155
robert.b@emiter.net.pl
 
 

Adam Holona - dyrektor ds infrastruktury
tel. +48 691 459 489
adam.h@emiter.net.pl

Nowości

Panel 19", 24xRJ45 UTP kat.6 (1U) niebieski PoE
Panel krosowy EmiterNet nieekranowany kat.6 szczególnie dedykowany w...
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat. 6 keystone (110) czarne
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat.6 keystone służy do budowy punktu abonenckiego...
obudowa natynkowa 2M głęboka
Obudowy natynkowe przeznaczone są do montażu osprzętu elektrycznego i...
Listwa zasilająca EmiterNet 19" 9-gn.z bolcem (wtyk do UPS)
Listwa zasilająca służąca do dystrybucji zasilania w szafach...

Fotowoltaika

Fotowoltaiczne Piątki !!!
Zapraszamy na nowe bezpłatne szkolenie, podczas którego uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę fotowoltaiki...
 
Zapisz się na szkolenie

 

Aktualności

Targi Energetab w Bielsku-Białej już za nami....
20.09.2019
Teraz puszki podłogowe SCF w jeszcze lepszej...
30.08.2019